Additional information
| UPC | 669278160832 |
|---|---|
| Manufacturer | Kimber |
| Manufacturer Part Number | 1600083A |
| Subcategory | Pistol Magazines |
| Finish | Matte |
| Fit | Kimber 2K11 |
| Product Type | Magazine |
| Color | Black, Silver |
| Capacity | 10 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
$69.95
MAG KIMBER 2K11 9MM 10RD SLV
47 in stock
| UPC | 669278160832 |
|---|---|
| Manufacturer | Kimber |
| Manufacturer Part Number | 1600083A |
| Subcategory | Pistol Magazines |
| Finish | Matte |
| Fit | Kimber 2K11 |
| Product Type | Magazine |
| Color | Black, Silver |
| Capacity | 10 |
| Caliber/Gauge | 9mm |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.