Additional information
| UPC | 797053100541 |
|---|---|
| Manufacturer | PS Products |
| Manufacturer Part Number | NS-26F |
| Size | 26" |
| Product Type | Collapsible Baton |
| Weight | 1.50 lbs |
| Color | Black |
| Material | Steel |
| Subcategory | Batons & Impact Devices |
| Description | Foam Handle |
$21.95
PS EXP BATON 26″ FOAM HANDLE BLK
26 in stock
| UPC | 797053100541 |
|---|---|
| Manufacturer | PS Products |
| Manufacturer Part Number | NS-26F |
| Size | 26" |
| Product Type | Collapsible Baton |
| Weight | 1.50 lbs |
| Color | Black |
| Material | Steel |
| Subcategory | Batons & Impact Devices |
| Description | Foam Handle |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.