Description
PS Products specializes in the design, manufacturing, and distribution of non-lethal personal protection products. Since 1992, they have provided the best in quality and service at competitive prices.
$104.95
PS ZAP STAFF 950 000 VOLT W/STN DVCE
24 in stock
PS Products specializes in the design, manufacturing, and distribution of non-lethal personal protection products. Since 1992, they have provided the best in quality and service at competitive prices.
| UPC | 797053001718 |
|---|---|
| Manufacturer | PS Products |
| Manufacturer Part Number | ZAPHS |
| Dimension | 1.55 X 7.70 X 34.35 |
| Height | 1.5500 |
| Length | 34.3500 |
| Other Features | 3 LITHIUM CR123A BATTERIES |
| Rechargeable | No |
| Volts | 950,000 |
| Width | 7.7000 |
| Size | 29-56" |
| Material | ALUMINUM |
| Color | ORANGE |
| Weight | 18 oz |
| Product Type | Stun Gun |
| Subcategory | Stun Guns |
| Model | ZAP |
| Description | 950,000 Volts with Flashlight & Stun Device |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Reviews
There are no reviews yet.